Kim jesteśmy

Tomasz Suchy - właściciel biura nieruchomości DELFIS
Tomasz Suchy właściciel biura nieruchomości

Biuro Nieruchomości Sprzedaz-Wynajem.pl z siedzibą w Dąbrowie Górniczej powstało z myślą o klientach najbardziej wymagających, dla których liczy się zarówno wysoka jakość obsługi jak i konkurencyjna cena. Wieloletnie doświadczenie w branży sprzedaży i wynajmu nieruchomości pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Szybko i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości: mieszkania, domy, działki (grunty) budowlane, przemysłowe i inwestycyjne na terenie Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i pow. będzińskiego. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu mieszkań i domów zarówno dla osób prywatnych, rodzin jak również dla pracowników firm w delegacji. Zajmujemy się również wynajmem powierzchni biurowych i użytkowych.

W naszym biurze nieruchomości pracują osoby odpowiedzialne i sumienne dobrze znające rynek lokalny Dąbrowy Górniczej, Sosnowca oraz powiatu będzińskiego. 
Każde zlecenie sprzedaży czy wynajmu nieruchomości traktujemy ze szczególną starannością, dlatego Klienci trafiają do nas głównie z polecenia.

Właścicielem Biura Nieruchomości jest Tomasz Suchy - posiadający państwową licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 11161 oraz licencje zarządcy nieruchomości nr 16918.
Biuro Nieruchomości Sprzedaz-Wynajem.pl jest częścią prowadzonej działalności pod firmą: D E L F I S.

Każdą sprzedaż i wynajem nieruchomości nadzoruje osobiście, dlatego wszystkie transakcje prowadzone są skrupulatnie i z pełną odpowiedzialnością.

Chcesz dowiedzieć się więcej ?  Zadzwoń i umów się na spotkanie lub przyjedź do naszego biura nieruchomości znajdującego się w Dąbrowie Górniczej.