O nas

Poznaj Biuro Nieruchomości Dąbrowa Górnicza sprzedaz-wynajem.pl
Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem domów, działek, mieszkań, magazynów i nieruchomości komercyjnych. Wycena i zarządzanie nieruchomościami.

Kim jesteśmy

Tomasz Suchy - właściciel biura nieruchomości DELFIS
Tomasz Suchy
właściciel biura nieruchomości

Biuro Nieruchomości Sprzedaz-Wynajem.pl z siedzibą w Dąbrowie Górniczej powstało z myślą o klientach najbardziej wymagających, dla których liczy się zarówno wysoka jakość obsługi jak i konkurencyjna cena. Wieloletnie doświadczenie w branży sprzedaży i wynajmu nieruchomości pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Szybko i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości: mieszkania, domy, działki (grunty) budowlane, przemysłowe i inwestycyjne na terenie Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i pow. będzińskiego. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu mieszkań i domów zarówno dla osób prywatnych, rodzin jak również dla pracowników firm w delegacji. Zajmujemy się również wynajmem powierzchni biurowych i użytkowych.

W naszym biurze nieruchomości pracują osoby odpowiedzialne i sumienne dobrze znające rynek lokalny Dąbrowy Górniczej, Sosnowca oraz powiatu będzińskiego. 
Każde zlecenie sprzedaży czy wynajmu nieruchomości traktujemy ze szczególną starannością, dlatego Klienci trafiają do nas głównie z polecenia.

Właścicielem Biura Nieruchomości jest Tomasz Suchy - posiadający państwową licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 11161 oraz licencje zarządcy nieruchomości nr 16918.
Biuro Nieruchomości Sprzedaz-Wynajem.pl jest częścią prowadzonej działalności pod firmą: D E L F I S.

Każdą sprzedaż i wynajem nieruchomości nadzoruje osobiście, dlatego wszystkie transakcje prowadzone są skrupulatnie i z pełną odpowiedzialnością.

Chcesz dowiedzieć się więcej ?  Zadzwoń i umów się na spotkanie lub przyjedź do naszego biura nieruchomości znajdującego się w Dąbrowie Górniczej.

Dlaczego my ?

nieruchomości w bezpiecznych rekach

Dlatego, że wszystkie zlecenia realizujemy ze szczególną starannością.
Dlatego, że działamy szybko i skutecznie.
Dlatego, że posiadamy wiedze i doświadczenie na rynku obrotu nieruchomościami.
Dlatego, że znamy dokładnie rynek Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i powiatu będzińskiego.
Dlatego, że chcemy być najlepsi na swoim rynku.

 

Dowiedz się o nas jeszcze więcej na spotkaniu i zleć sprzedaż / wynajem swojej nieruchomości.

Jak działamy ?

nieruchomości spotkanie w terenie

KOMPLEKSOWO!

Tak najprościej możemy określić zakres świadczonych usług. Kompleksowa obsługa nieruchomości wiąże się z wieloma czynnościami.

Każda nieruchomość jest inna dlatego każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, które realizujemy w oparciu o indywidualną analizę.

Wieloletnia praktyka zawodowa umożliwiła nam wyspecjalizowanie się w konkretnych dziedzinach prawa:  sprzedaży i wynajmu nieruchomości.  Z jednakową dbałością zajmujemy się zarówno kwestią wynajmu pokoju, domu, magazynu czy sprzedaży np. kamienicy czy gruntu (działki rolnej czy budowlanej). Z kolei kupno nieruchomości to przyjemne spełnianie marzeń w sposób zawodowy.

Sprzedaż i wynajem nieruchomości wiąże się z wieloma trudnościami formalnymi. Pracujemy po to, aby usprawnić ten proces. Zapewniamy bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Począwszy od momentu przyjęcia nieruchomości, aż do wydania jej w posiadanie nowemu właścicielowi.